Dla kogo: Dla studentów kierunków ekonomicznych I, II i III roku publicznych uczelni w Polsce
Do kiedy można aplikować? Do 16.09.2024r. (poniedziałek)
Zapraszamy studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych do udziału w nowym programie stypendialnym. Wypełnij formularz rejestracyjny i zdobądź 1000 zł brutto miesięcznie!
Program Stypendialny „Złote Indeksy NBP” to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych publicznych uczelni akademickich w Polsce.
Ideą programu jest promowanie wiedzy w zakresie roli i zadań Narodowego Banku Polskiego oraz wsparcie zdolnych młodych osób w kontynuowaniu kształcenia i osiąganiu wysokich wyników w nauce na kierunkach ekonomicznych.
Jak działa Program Stypendialny Złote Indeksy NBP?
Krok 1 – Rejestracja w Programie Stypendialnym
Krok 2 – Weryfikacja wniosków
Każdy wniosek poddawany jest weryfikacji formalnej. Kolejnym etapem jest ocena wniosku oraz eseju przez Komisję Stypendialną i przyznanie punktów. Suma uzyskanych punktów będzie decydować o znalezieniu się wśród 100 zakwalifikowanych osób do uzyskania stypendium.
Krok 3 – Ogłoszenie listy Stypendystów
Ogłoszenie listy Stypendystów planowane jest na 11 października 2024 r.
Krok 4 – Podpisywanie umów
Każda osoba zakwalifikowana do uzyskania stypendium będzie zobowiązana do zawarcia umowy z Narodowym Bankiem Polskim. Na jej podstawie będzie wypłacane świadczenie.
Krok 5 – Udział w działaniu edukacyjnym organizowanym przez NBP
Każdy Stypendysta Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” ma obowiązek uczestniczyć w działaniu edukacyjnym, które Narodowy Bank Polski zorganizuje w trakcie pobierania stypendium.
Krok 6 – Ankieta ewaluacyjna
W ostatnim miesiącu wypłaty stypendium, każdy Stypendysta będzie zobowiązany do wypełnienia i przesłania ankiety ewaluacyjnej dotyczącej Programu.
Krok 7 – Sprawozdanie
Nie później niż 30 dni od otrzymania ostatniej raty stypendium Stypendysta będzie zobowiązany do przesłania sprawozdania.
Nie trać czasu, zgłoś się!
.
Zobacz również bezpłatny webinar o przewadze konkurencyjnej